Dwa rekordowe miesiące pod względem frekwencji w dotychczasowej historii kina Millennium
access_time 2008-02-29 14:39:49
W styczniu w „Millennium” ogromną popularnością cieszyły się filmy takie jak „Jeszcze raz”, „Skarb narodów”, czy „Zaczarowana”, ale wielkim zwycięzcą okazał się film „Lejdis”, na który - od początku lutego - wybrało się grubo ponad 15 TYSIĘCY widzów.

To imponujący, rzadko spotkany wynik, zważywszy że wiele spośród szeroko reklamowanych filmów amerykańskich w okresie całkowitej dystrybucji w Polsce jest w stanie zgromadzić najwyżej dziesięciotysięczną widownię. W całym kraju, nie w jednym kinie!

Chociaż wyniki frekwencyjny na „Lejdis” w kinie Millennium przeszły najśmielsze oczekiwania, to również w całej Polsce film „sprzedaje” się znakomicie. I tak w ciągu zaledwie 24 dni wyświetlania "Lejdis" ma już na koncie 1,77 miliona widzów. Już teraz jest to 22. wynik uzyskany na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Minimalnie jest to gorszy wyniki od drugiej części "Władcy Pierścieni". Bez wątpienia będzie więc przekroczona granica 2 milionów widzów. "Lejdis" prawdopodobnie znajdzie się w pierwszej piętnastce największych przebojów w polskich kinach po 1989 roku.


Info: Łukasz Maciejewski/Kino Millennium

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A