Gratulacje dla Agnieszki Sak i Andrzeja Kiełbusiewicza
access_time 2008-04-15 12:30:35
14 kwietnia w Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie Doroty Skrzyniarz, zastępcy Prezydenta Miasta Tarnowa z Agnieszką Sak, srebrną medalistką Mistrzostw Polski Seniorów w pływaniu oraz jej trenerem Andrzejem Kiełbusiewiczem. Tarnowianka wywalczyła medal podczas zawodów w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegranych na początku kwietnia.

W dniach 3 – 6 kwietnia w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrane zostały Główne Mistrzostwa Polski Seniorów w pływaniu. Agnieszka Sak, zawodniczka Zakładowego Klubu Sportowego Unia Tarnów wywalczyła na tych zawodach srebrny medal na dystansie 200 metrów stylem motylkowym.

14 kwietnia zawodniczka oraz jej trener, Andrzej Kiełbusiewicz, spotkali się w Urzędzie Miasta Tarnowa z Dorotą Skrzyniarz, zastępcą Prezydenta Miasta Tarnowa, która złożyła pływaczce gratulacje i życzenia w imieniu prezydenta Ryszarda Ścigały.

Sukces zawodniczki Unii w Ostrowcu Świętokrzyskim jest tym większy, że była ona jedną z najmłodszych uczestniczek Mistrzostw, juniorką, już zdobywającą medale w gronie seniorek.

Najbliższe plany startowe utalentowanej tarnowianki na arenie międzynarodowej to udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Europy Juniorów.