Wystawa Twórczości plastycznej, rysunku artystycznego i malarstwa
access_time 2008-07-01 15:12:00
Zapraszamy na Wystawę Twórczości plastycznej, rysunku artystycznego i malarstwa, uczestników pracowni plastycznej Barbary Leszczyńskiej. Wystawa prac ma miejsce w Urzędzie Wojewódzkim w Tarnowie, Al. Solidarności 5-9.

Autorzy prac plastycznych wraz z opiekunem zaprszają na wystawę prac malowanych przy użyciu takich technik jak: sepia, węgiel rysunkowy, ołówek, pastela, plakatówka oraz akryl.

W Pracowni plastycznej "Art-Akademia PM" w Pałacu młodzieży zajęcia prowadzi mgr Barbara Leszczyńska - instruktor plastyki, która oprócz pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się własną twórczością artystyczną. Pracownia plastyczna otwarta jest dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy odkrywają tajniki sztuki malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, a także projektowania.

Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, gdzie do każdego uczestnika podchodzi się indywidualnie, w zależności od jego uzdolnień plastycznych oraz zainteresowań. Większą część uczestników stanowią uczniowie, którzy chcą zdawać w przyszłości do szkół plastycznych oraz na wyższe uczelnie artystyczne.

Zajęcia są prowadzone zarówno w pracowni jak i w plenerze. Dodatkowo są uzupełniane pogadankami o sztuce, zwiedzaniem wystaw oraz spotkaniami z twórcami sztuki. Pozwala to kształtować dobry gust i wyczucie estetyczne oraz rozwijać uzdolnienia plastyczne.

Zajęcia zwykle odbywają się popołudniami, jednak w najbliższym roku szkolnym planowane są także zajęcia dla uczniów, którzy lekcje w swoich szkołach mają w godzinach popołudniowych.

Zapisy do pracowni będą odbywać się w pierwszej połowie września.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A