Wielki Festyn Rodzinny „Pożegnanie Lata z Pałacem Młodzieży”
access_time 2008-08-29 17:02:10
Ostatni weekend wakacji 2008 roku upłynie w Tarnowie pod znakiem wielkiego pożegnania lata. Każda grupa wiekowa mogła będzie znaleźć coś dla siebie. Włączając się w te działania Pałac Młodzieży w Tarnowie także planuje zorganizować festyn na huczne i barwne pożegnanie lata.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa, oraz tych z poza miasta, na Wielki Festyn Rodzinny „Pożegnanie Lata z Pałacem Młodzieży” , który będzie miał miejsce dnia 30 sierpnia 2008 roku na boiskach i terenach zielonych PM przy ul. Piłsudskiego 24. Festyn odbywał się będzie w godzinach od 14.00 do 19.00.

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla wszystkich jego uczestników – zarówno tych najmłodszych jak i nieco starszych. Będzie można podziwiać występy grup artystycznych i sportowych działających w Pałacu Młodzieży, wziąć udział w licznych grach, zabawach i konkursach (integracyjnych, plastycznych, rekreacyjnych i sportowych), loterii fantowej, malować kolorową kredą, farbami, przejechać się quadem, spotkać się z żużlowcami Tarnowskich Jaskółek , smacznie zjeść potrawy z grilla, skorzystać z mini-kawiarenki.
Dzieci będą mogły pozjeżdżać na wielkiej zjeżdżalni oraz poskakać na mini-trampolinie....Organizatorzy zapewniają także wiele innych atrakcji które umilą wszystkim ten ostatni weekend tegorocznych wakacji.

Festyn zorganizowany zostanie przy współudziale Urzędu Miasta Tarnowa, w ramach Programu „Lato w mieście - bezpieczne wakacje Tarnów 2008”.

W programie:

- występy i pokazy zespołów artystycznych PM
- pokazy modeli samochodów zdalnie sterowanych - pokazy Państwowej Straży Pożarnej
- spotkanie z żużlowcami Unii Tarnów
- gry i zabawy
- mini turniej szermierczy
- bieg patrolowy “W poszukiwaniu skarbu” 16:00 - 18:00
- przejażdzki quadem
- ścianka wspinaczkowa
- paintball
- pokazy judo
- pokaz gry w boule
- zjeżdżalnia dla dzieci
- loteria fantowa
- grill oraz napoje chłodzące, mini kawiarenka
- liczne konkursy plastyczne, muzyczne oraz wokalne
- Kramik rozmaitości, stoisko AVON, stoisko z biżuterią
- zawody na skate-parku “Skate for Skate”

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A