Wypadki drogowe w regionie
access_time 2008-11-12 08:55:14
Wypadek samochodowy w Gromniku, potrącona 8-letnia dziewczynka w Skrzyszowie oraz kierujący w Tarnowie, który jak się okazało miał 2,4 promila alkoholu we krwi - to bilans ostatnich dni na drogach w regionie.

W Gromniku na ul. Monte Cassino, 19 letni mieszkaniec miejscowości jadąc samochodem marki BMW, na łuku drogi zjechał nagle w lewo po czym uderzył w ogrodzenie posesji. On sam i pasażer - 33 letni mężczyzna zabrani zostali do szpitala, gdzie stwierdzono u kierującego złamanie podudzia, ranę ciętą głowy oraz krwawienie śródczaszkowe, u pasażera – złamanie żeber i ranę ciętą wargi. Obaj pozostali w szpitalu. Jak ustalono kierujący nie ma uprawnień do kierowania pojazdem – uczestniczy w kursie na prawo jazdy, a prowadząc samochód miał 2.5 promila alkoholu we krwi.

W Skrzyszowie kierująca samochodem marki Peugeot 31 letnia mieszkanka Zalasowej, jadąc w kierunku Szynwałdu potrąciła 8 letnią dziewczynkę, która przebiegała przez jezdnię z lewej na prawą stronę. Dziecko z podejrzeniem złamania podudzia i urazem głowy przewiezione zostało do szpitala w Tarnowie. Kierująca kobieta była trzeźwa.

W Tarnowie ulicą Zgody jechał Volkswagenem Transporterem 35 letni tarnowianin, który wykonując manewr omijania zaparkowanych na ulicy samochodów Cinquecento oraz Mercedes, dokonał ich uszkodzenia. Przyczyną kolizji był stan kierującego, który jak wykazało badanie miał 2,4 promila alkoholu we krwi. Ustalono także, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Samochód przekazano właścicielowi, kierujący zaś trafił za kratki.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A