Wystawa „30 Najpiękniejszych Miejsc na Ziemi” w Galerii TCK – 20.11-19.12
access_time 2008-11-13 18:29:02
19 listopada o godzinie 18:00 wernisaż niezwykłej wystawy fotografii „30 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC NA ZIEMI”. Ekspozycja fotografii Towarzystwa National Geographic będzie czynna od 20 listopada do 19 grudnia.

To już  piąta ekspozycja fotografii Towarzystwa National Geographic, którą będziemy gościć w Tarnowie. Wielkość tego wydarzenia oraz marka organizatora, jakim jest Towarzystwo National Geographic, znanego przecież szerokiemu odbiorcy na całym świecie, niezaprzeczalnie gwarantuje wysoki poziom artystyczny. Wcześniejsze wystawy prezentowane w salach TCK, takie jak: „Egipt z lotu ptaka", „Świat w obiektywie National Geographic", „Wyprawa na krańce świata", „Steuben – Tajemnice Bałtyku" cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Tarnowa i okolic.

„30 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC NA ZIEMI”  to wystawa, na którą warto się wybrać w jesienne dni i tym samym udać się w podróż do najdalszych zakątków Świata. Niezwykła kolorystyka, zachwycające krajobrazy, nadzwyczajne budowle przeniosą  nas w miejsca trudno dostępne, oraz te, które mamy w zasięgu naszej dłoni. Niektóre z nich budzą w nas szczególne emocje i zachwyt, sprawiają, że choć raz w życiu chcemy je zobaczyć.

Czytelnicy magazynów  „National Geographic Polska” oraz  „National Geographic Traveler” wybrali miejsca, które ich zdaniem zasłużyły na miano najpiękniejszych miejsc na ziemi. W lutym 2007 r. w obu magazynach oraz na stronach internetowych, opublikowano listę stu unikalnych krajobrazów, budowli oraz magicznych zakątków świata, w tym 11 położonych w Polsce. Miejsca te zostały wytypowane przez jury złożone z ekspertów National Geographic Polska: podróżników, naukowców oraz dziennikarzy. Czytelnicy po raz pierwszy mieli szansę ocenić każdą nominację i zagłosować na swoje ulubione miejsca. Tak właśnie powstał ranking Najpiękniejszych. Czy polskie krajobrazy, budowle, magiczne miejsca, licznie odwiedzane przez turystów zasłużyły również, na miano najpiękniejszych miejsc na Ziemi?

Ekspozycja będzie czynna codziennie od 20 listopada do 19 grudnia, zapraszamy do Galerii TCK w godzinach od 10.00 do 18.00.

Bilety w cenie: 3 zł (normalne) oraz 2 zł (ulgowe) do nabycia w Biurze Obsługi TCK-Rynek 5.


Więcej informacji udziela Dział Imprez TCK, tel. 014 6 888 888.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A