Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha
access_time 2008-12-18 09:10:41
Tarnowskie Centrum Kultury oraz Wojtek Klich zapraszają na „ROCKOWE O!PŁATECZKI”. Niezmiennie wyjątkowy koncert kolęd, będący ewenementem w skali kraju (a może i świata), rozpocznie się tradycyjnie w Wigilijną Noc.

25 grudnia 2008, godz. 1.30- Piwnice TCK, Tarnów- Rynek 5

W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995r. w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu. Koncert będzie wzbogacony o nowe autorskie pastorałki Wojtka Klicha i jego gości.

Rockowe O!Płateczki to ziszczenie niepokornych marzeń Wojtka Klicha, który wymyślił sobie tę imprezę, datę i irracjonalną godzinę rozpoczęcia (bo któż o 1.30 w nocy odwiedza sale koncertowe?) i wszystko to od początku wypaliło! Od pierwszego koncertu O!Płateczki stały się imprezą kultową, nie do powtórzenia i (jak okazało się po edycji w której nagrywaliśmy płytę koncertową w tarnowskim teatrze) nie do przeniesienia. Mam wrażenie jest to rodzaj opłatka dla naszego środowiska muzycznego i jego wiernych sympatyków, którzy zjeżdżają z najodleglejszych miejsc na tę jedną noc by być razem ze swoim rodzinami i z tą jedyną, niezwykłą rodziną muzyków i fanów starego dobrego rocka…

Tomasz Kapturkiewicz


W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w składzie:

Wojtek Klich- wokal, gitara
Jerzy „Kobra” Drobot- bas
Stanisław Migała- gitara
Krzysztof Krupa „Flipper”- perkusja
oraz Goście.

INFORMUJEMY, ŻE BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE!

Szczegóły na plakatach, na www.tck.pl oraz pod nr tel. 014 6 888 888

Komentarze...