Dzielić się chlebem - radiowa akcja
access_time 2008-12-18 15:39:02
W przyszłym tygodniu, we wtorek już po raz 14-sty Radio RDN Małopolska przeprowadzi akcję "Dzielić się chlebem". Jak zwykle przed świętami radio będzie rozdawać paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących. Paczki będą rozdawane we wtorek 23 grudnia od 8:00 w Tarnowie w siedzibie Stowarzyszenia Akademickiego "Tratwa" przy ul. Dwernickiego 1 i w tym samym czasie w Nowym Sączu w siedzibie Caritas przy parafii św. Małgorzaty. Dary w Tarnowie pobłogosławi biskup Wiktor Skworc.

A już w najbliższy piątek i sobotę dziennikarze RDN Małopolska i uczennice z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie będą zbierać dary w supermarkecie Alma - w Tarnowie. - Zachęcamy naszych słuchaczy do włączenia się do akcji. Prosimy przede wszystkim o makarony, kasze, konserwy i słodycze - mówi Mirosław Biedroń z Biura Promocji i Reklamy RDN Małopolska.

W paczkach świątecznych nie zabraknie także darów przekazanych bezpośrednio przez firmy z Małopolski. Co roku kilkanaście firm w regionu tarnowskiego i nowosądeckiego przeznacza na akcje swoje produkty dla potrzebujących.


Komentarze...