O miłości z uśmiechem...
access_time 2008-12-20 10:05:46
Młodzieżowe Centrum Samorządności, działające w tarnowskim Pałacu Młodzieży zorganizowało w zeszłym tygodniu, 12 grudnia, kolejny wieczór z cyklu ABC sztuki życia - Serdeczne Spotkania MCS. W czasie spotkania, które zostało pomyślane jako serdeczna dedykacja dla wolontariuszy - którzy zorganizowali X Finał Międzyszkolnej Akcji „Wszystkie dzieci są kochane” wystąpiła gościnnie grupa muzyczna „Poddasze”.

Zespół „Poddasze” w składzie: Piotr Czosnyka, Łukasz Nowak i Daniel Szkotak, w ciekawej scenerii wykonanej przez Grażynę Kubisztal, zaprezentował młodzieży własne piosenki, jak również nowe aranżacje znanych utworów takich zespołów jak Stare Dobre Małżeństwo, Radiohead, Myslovitz czy Raz Dwa Trzy.

W tym miłym wieczorze, który prowadziła Karolina Mochylska, wystąpiła również wolontariuszka MCS PM Justyna Grocholska która z uśmiechem recytowała swoje romantyczne wiersze. Cały program został zarejestrowany przez kamery Małpolskiej Telewizji Kablowej. W drugiej - towarzyskiej części wieczoru wolontariusze MCS mogli podzielić się wrażeniami przy kawie, herbacie i pączkach które przygotowały tarnowskie Cukiernie :”Warszawianka” i „Targowa”.

Komentarze...