Chcesz poczytać o Tarnowie? Zajrzyj do kolorowej prasy kobiecej
access_time 2008-09-26 10:44:59
Tarnowskie Centrum Informacji - miejska jednostka wraz z parterami: Małopolską Organizacją Turystyczną i Polskim Ośrodkiem Informacji Turystycznej w Budapeszcie, częściowo za środki finansowe z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na wiosnę, przed sezonem turystycznym organizowało kilka imprez studyjnych dla dziennikarzy z Polski i Węgier. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

11 artykułów prasowych w mediach węgierskich w tym telewizji, kilka w polskich poczytnych magazynach. O szlaku architektury drewnianej w regionie tarnowskim mogliśmy poczytać w ogólnopolskim dodatku TURYSTYKA do Gazety Wyborczej (6-7 wrzesień), "Miasto, które potrafi zachwycić" to tytuł z nr 37 wrześniowego wydania kobiecego tygodnika "Świat & Ludzie" a obecnie w kioskach można nabyć najnowszy numer "Rewii" a w nim artykuł o Ziemi Tarnowskiej.

Tarnów i okolice coraz częściej stają się "celem" dziennikarzy, którzy są zaczarowani pięknem Tarnowa i okolic. Kolejna wizyta żurnalistów węgierskich w Tarnowie zaplanowana jest na 12 października.


Info: Tarnowskie Centrum Informacji
Skany artykułów: TCI

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A