„Jaka to melodia?” dla tarnowian
access_time 2008-10-13 13:44:23
W niedzielę, 19 października 2008 r., Program Pierwszy Telewizji Polskiej o godz. 18.05 wyemituje specjalny odcinek popularnego teleturnieju „Jaka to melodia?”. Dochód z wygranej zostanie przeznaczony na specjalistyczną rehabilitację dzieci uczęszczających na zajęcia do Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO w Tarnowie.

Do rywalizacji staną gwiazdy polskiego showbiznesu, satyrycy: Krzysztof Piasecki i Filip Jaślar – członek Grupy MoCarta oraz Katarzyna Zielińska, aktorka serialu „Barwy szczęścia” – zapowiada odpowiedzialna za produkcję teleturnieju Katarzyna Kępa z Domu Produkcji Filmowej, Telewizyjnej i Reklamowej Media Corporation w Warszawie.

Cieszymy się, że otrzymamy taki prezent. Pieniądze przełożą się na konkretną pomoc dzieciom, które od pierwszych chwil swojego życia borykają się z kalectwem i niepełnosprawnością intelektualnąmówi Krzysztof Drwal, prezes zarządu Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO w Tarnowie. Jest to organizacja pożytku publicznego, która prowadzi dwie specjalistyczne placówki – Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II dla młodzieży i dorosłych oraz Aktywną Świetlicę Terapeutyczną dla dzieci. W sumie pod opieką Stowarzyszenia jest ponad sto osób.

Show 19 października uświetnią gwiazdy z Polski i zagranicy, m.in. Lutricia McNeal i Arash ze swoimi największymi hitami oraz laureat większości nagród muzycznych w Polsce Piotr Kupicha z zespołem, czyli grupa Feel. Wystąpią również: Kasia Kowalska i Formacja Nieżywych Schabuff – dodaje Katarzyna Krępa z Media Corporation w Warszawie. Atrakcją będzie występ grupy tanecznej VOLT Agustina Egurroli.

„Jaka to melodia?" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów skupiający przed ekranami wielomilionową widownię. Program jest nadawany od 1997 r. Ulubieńcem publiczności jest gospodarz - aktor, piosenkarz i kompozytor Robert Janowski. Słynie z umiejętności tworzenia w studiu ciepłej atmosfery i z pełnych humoru komentarzy. Janowski śpiewa, tańczy, pomaga zawodnikom, odpowiada na pytania widzów i wręcza nagrody. Na ekranie widzowie oglądają nie tylko zmagania zawodników lecz także - prócz zmieniających się czasem zespołów i chórków akompaniujących - znane gwiazdy polskie : Marylę Rodowicz Krzysztofa Krawczyka, Golec uOrkiestrę, Joannę Liszowską, Zbigniewa Wodeckiego i gości z zagranicy: InGrid, Afrika Simone, Kate Ryan, Bad Boys Blue, Boney M, Helenę Vondrackovą, zespół Velvet, Brainstorm, The Jet Set i wiele innych.

Specjalny odcinek teleturnieju „Jaka to melodia?” w niedzielę, 19 października 2008 r. o godz. 18:05 w TVP1.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A