Zaplanuj swoją karierę zawodową!
access_time 2009-03-25 14:42:14
W dniu 31 marca (wtorek) już po raz trzeci zorganizowany zostanie Dzień Otwarty w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Organizatorem wydarzenia, którego hasłem przewodnim jest „Kształtuj i rozwijaj swoją drogę zawodową przez całe życie”, jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Partnerami przedsięwzięcia są m.in. Powiatowe Urzędy Pracy, Centra Edukacji i Pracy OHP, Państwa Inspekcja Pracy oraz instytucje zajmujące się problematyką samozatrudnienia. Dzień Otwarty zostanie zorganizowany jednocześnie w centrum w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu.

Dzień Otwarty adresowany jest do wszystkich mieszkańców Małopolski. Zarówno do tych, którzy zainteresowani są planowaniem swojego rozwoju zawodowego, poszukiwaniem zatrudnienia, a także do tych, którzy wrócili z zagranicy po okresie emigracji zarobkowej i potrzebują wskazówek jak odnaleźć się na rynku pracy, jak dokształcać się czy przekwalifikować. Wydarzenie jest również adresowane do osób, kończących edukację czy wybierających zawód. W programie Dnia Otwartego przewidziane są różnorodne formy wsparcia.

Bedzie można spotkać sie z doradcą zawodowym w ramach poradnictwa indywidualnego, uczestniczyć w zajęciach warsztatowych min. dotyczących określania predyspozycji i zainteresowań zawodowych, skorzystania z informacji zawodowej dotyczącej ofert szkoleniowej i edukacyjnej. W celu zapewnienia szerokiego zakresu informacji dotyczącego planowanie kariery i poszukiwania zatrudnienia, wszyscy zainteresowani, którzy wezmą udziału w przedsięwzięciu będą mogli skorzystać z informacji na temat świadczonych usług nie tylko Wojewódzkiego Urzędu Pracy ale także Powiatowych Urzędów Pracy, Centrów Edukacji i Pracy OHP, Państwowej Inspekcja Pracy oraz przedstawiciele organizacji zajmujących się problematyką samozatrudnienia. Partnerzy ci, zaprezentują swoją ofertę na stanowiskach wystawienniczych towarzyszących wydarzeniom Dnia Otwartego.

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu Dnia Otwartego, a także informacji na temat zapisów na spotkania indywidualne i zajęcia warsztatowe znajdują się na stronie www.wup-krakow.pl.

POBIERZ program Dnia Otwartego w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie (pdf)


Info: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Oddział w Tarnowie

Komentarze...