"Zdumienie..." - 4 kwietnia w Tarnowskim Teatrze
access_time 2009-04-02 12:27:46
Kolejne, 64. spotkanie z cyklu Na skrzydłach, po drabinie zharmonizowano z ciszą, powagą, zadumą i refleksją, jakie towarzyszą oczekiwaniu Wielkiej Nocy. Nieprzypadkowo więc słowo i muzyka, zatrzymają nas w czasie i rytmie dlań właściwym, byśmy mogli wsłuchać się w innych, pozostawiając, niejako na uboczu, nasze codzienne zabieganie.

Poezji Jana Pawła II, Leopolda Staffa oraz wierszom Krystyny z Lizoniów Aleksander towarzyszyć będą frazy dźwięków młodych tarnowskich pianistów Michała Chrobaka i Michała Krysy oraz Kwartetu Klarnetowego w składzie Dominik Chrobak, Michał Szarek, Janusz Słowik oraz Sebastian Kądzielawa.

Gośćmi spotkania będą również: Krzysztof Drwal z Podopiecznymi Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro”, ks. bp Wiesław Lechowicz, Antoni Sypek- Przewodniczący Rady Kultury, Sławomir Kolasiński – Skarbnik Urzędu Miasta Tarnowa i Ryszard Żądło – Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie.

Na spotkanie w najbliższą sobotę, 4 kwietnia o godz. 16:00 w foyer Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego, zaprasza Tarnowska Artystyczna Konfraternia.


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A