EuroCertyfikat dla Urzędu Miasta Tarnowa
access_time 2009-01-22 14:14:44
Prezydent Ryszard Ścigała odbierze dziś w Warszawie EuroCertyfikat 2008, przyznany Urzędowi Miasta Tarnowa w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe przy współpracy z EurofirmąMedia MT, Polskim Centrum Certyfikacji i Polską Grupą Doradczą. UMT został laureatem w kategorii Certyfikat Zarządzania Instytucją/Firmą.

EuroCertyfikat jest europejskim dokumentem potwierdzającym wysoki standard działalności. Uzyskany przez UMT Certyfikat Zarządzania Instytucją/Firmą to, jak stwierdzono w regulaminie: „Certyfikat poświadczający sprawne i efektywne zarządzanie instytucją, nagradzający dokonania zarządów i zespołów ludzkich odpowiedzialnych za procesy decyzyjne; honorujący wdrożone systemy jakości i umiejętność korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania instytucją, przyczyniających się do jej rozwoju”.

Praca tarnowskiego urzędu została oceniona przez niezależnych specjalistów z dziedziny prawa i zarządzania. UMT znalazł się wśród laureatów konkursu po pomyślnym wyniku audytu oraz po otrzymaniu przychylnej opinii panelu ekspertów.

Dla wszystkich klientów Urzędu Miasta Tarnowa, certyfikat oznacza niezależne potwierdzenie tego, że załatwianie spraw przebiega zgodnie z przyjętymi standardami. Warto nadmienić, że w tym roku samorządy po raz pierwszy poddane zostały procedurze weryfikacji wypełniania norm i standardów EuroCertyfikatu. Laureatem, oprócz tarnowskiego magistratu, został także Urząd Miasta Łodzi.

Partnerami uroczystej gali oraz poprzedzającej ją konferencji są Krajowa Izba Gospodarcza, PW Rzeczpospolita, DEKRA Certification, Krajowy Rejestr Długów, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych, polski portal finansowy Bankier.pl, Magazyn Fundusze Europejskie, BinesMagazyn, Europejskie Forum Przedsiębiorczości i Regionalne Programy Promocji Firm.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A