Zagraniczni przedsiębiorcy odwiedzili Tarnów
access_time 2009-07-10 12:53:42
Tarnów odwiedziła grupa dwudziestu przedsiębiorców z hiszpańskiej Andaluzji. Celem spotkania było nawiązanie kontaktów handlowych i gospodarczych z lokalnymi przedsiębiorcami. W Hotelu Tarnovia odbyło się spotkanie biznesowe z podmiotami gospodarczymi działającymi na terenie naszego miasta.

Spotkanie zorganizowano w formie Business to Business w ramach misji gospodarczej hiszpańskich przedsiębiorców i stanowiło doskonałą okazję do zapoznania się z ich działalnością oraz do nawiązania ścisłej współpracy.

W Tarnowie przeważali przedsiębiorcy z prowincji Kordoba, którą reprezentował wiceprezydent ds. rozwoju gospodarczego i zatrudnienia prowincji Kordoba Esteban Morales. Ponadto w Tarnowie gościli Główny Koordynator ds. gospodarki i handlu, reprezentujący urząd miasta Kordoby Rafael Maria Gonzalez Martinez, Maria del Mar Jimenez Pervalo z Konsorcjum prowincji ds. rozwoju gospodarczego i zatrudnienia z prowincji Kordoba.

Tarnów odwiedziło kilkunastu przedstawicieli reprezentujących m.in. przemysł kosmetyczny, wędliniarski, doradztwo podatkowe, księgowe i pracy, branżę reklamową oraz doradztwo rynkowe.

Głównym inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia jest Konsorcjum na rzecz Rozwoju Gospodarczego Prowincji Kordoby.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A