II Tarnowski Zlot Tuningowy pod znakiem deszczu i chłodu
access_time 2009-07-20 12:36:07
Mimo deszczu, widzów i atrakcji nie zabrakło. Jak oceniają organizatorzy przez plac ekspozycyjny przewinęło się nawet kilkanaście tysięcy osób.


- To fenomen - ocenia Paweł Roczniak właściciel Centrum Motoryzacji EXPERT Roczniak, współorganizatora Zlotu - widać jak na dłoni, że ta tematyka jest atrakcyjna dla mieszkańców miasta i regionu. Samochody oglądały całe rodziny. Niesprzyjająca aura nie odstraszyła uczestników. Przyjechało kilkadziesiąt samochodów z całej Polski.

- Po zeszłorocznym sukcesie Zlotu mieliśmy obawy, czy uda nam się utrzymać taki sam poziom - mówi Sławomir 'squar' Kwiek - na szczęście uczestnicy nie zawiedli i tarnowianie mogli obejrzeć kilka naprawdę ciekawych samochodów.

Wśród błyszczących i nisko zawieszonych pojazdów spore zainteresowanie budził także VW Garbus przygotowany w stylu rusty.
Na amatorów mocnych wrażeń czekało bungee, przejażdżki quadem oraz pokazy umiejętności jazdy motocyklistów. Chętni mogli także spróbować swoich siła na wyścigowym torze. Oczywiście na specjalnie przygotowanym symulatorze komputerowym.
Nie zabrakło widowiskowych konkursów takich jak palenie gumy, gleba, czy rzut turbiną. Najpiękniejszym autem Zlotu wybrano mazdę RX8. Kolejna impreza - już za rok!

Szczegółowe wyniki

I najładniejszy samochód
1) Babiuk Sławek - mazda RX 8
2) Szysłowski Dawid - peugeot 306
3) Grzesło Jarosław - VW bora

II najniższy samochód "gleba"
1) Piotr Tomaszek - VW garbus
2) Tomasz Kowalczykowski - VW golf III
3) Dawid Bania - VW golf III

III najgłośniejszy wydech
1) Ernest Karpiel
2) Krzysztof Święcicki
3) Mateusz Drożdz

IV palenie gumy
1) Wojciech Szewczyk BMW E36
2) Wojciech Święcicki Polonez- exequo - Daniel Rędzina - Honda Civic
3) Kuba Świerczek - Honda Prelude


Info i foto: Organizatorzy


Komentarze...