Wyniósł wódkę z marketu.
access_time 2009-07-22 09:05:36
Policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali 19 latka z Szydłowca, który ze stoiska z alkoholem w jednym z marketów przy ul. Dąbrowskiego w Tarnowie, ukradł 5 butelek wódki o wartości 250 złotych. Skradziony alkohol w całości wrócił do sklepu.


W Lisiej Górze kierujący pojazdem Ford RMI X 310, 31 letni mieszkaniec miejscowości Wierzchowiny jadąc ul. Mielecką w stronę Starych Żukowic rozpoczął manewr omijania pojazdu, który zatrzymał się przed nim. Podjął manewr w miejscu niedozwolonym (podwójna linia ciągła), podczas którego potrącił znajdującego się przed nim motorowerzystę -16 letniego mieszkańca Lisiej Góry. Chłopak ze złamanym obojczykiem trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

W Rzuchowej nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, mieszkańca miejscowości ukradł mu portfel z 400 USD, 250 złotymi, dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym, legitymacją rencisty. W wyniku podjętych prze policjantów z komisariatu Tarnów Zachód czynności zatrzymano osobę podejrzewaną o kradzież -50 letniego mężczyznę bez stałego meldunku.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...