Koncert S.M. Rock - 26 czerwca
access_time 2009-06-18 14:51:45
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert z cyklu S.M.ROCK. Koncert ten zakończy sezon imprez odbywających się od jesieni do wiosny w Piwnicach TCK. Na jednej scenie z największymi przebojami XX wieku zmierzą się Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych.

Koncert S.M. ROCK
26 czerwca 2009, godz. 19.00, Piwnice TCK, Tarnów- Rynek 5.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w TCK, Tarnów-Rynek 5
Informacje: www.tck.pl.

Szkoła Muzyków Rockowych w Tarnowskim Centrum Kultury działa bez przerwy już 16 lat. W listopadzie ub. Roku hucznie obchodziła swój Jubileusz 15-lecia podczas którego, w koncercie udział wzięło wielu zaproszonych gości, wśród nich także gwiazdy tarnowskiej sceny rockowej, m.in. Jerzy Durał (Ziyo), Magda Piwowarczyk (Siedem), Krzysztof Huber (Personel), czy niestety nieistniejący już zespół CAVE, w którego skład wchodzą Nauczyciele S.M. Rock.

Szkoła Muzyków Rockowych oprócz mozolnej, acz przyjemnej nauki gry na instrumentach, to także cykliczne koncerty, w których udział biorą uczniowie, prezentując nabyte umiejętności na przykładzie największych przebojów XX wieku, tzw. Coverów, w finale każdej imprezy, koncert dają nauczyciele (Piotr Smoleń- gitara, Paweł Mazur- bas, Bartłomiej Rojek Gitara). Hasło S.M. Rock zawsze gwarantuje niepowtarzalną atmosferę. Koncerty z tego cyklu to przede wszystkim wielka energia, jaką młodzi ludzie, uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych- generują przy okazji spotkania z żywym dźwiękiem i równie żywą publiką.

Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych. Zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je: Piotr SMOLEŃ (gitara), Paweł MAZUR (bas), Bartłomiej ROJEK (perkusja).

Bilety: 10 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5.


Info: Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A