Patrick Hougaard kolejny rok z Jaskółkami
access_time 2009-11-03 11:13:26
Pierwszym uzgodnionym zawodnikiem, który w sezonie 2010 będzie reprezentował barwy Unii Tarnów ŻSSA jest brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów – Patrick Hougaard. Pod koniec października dotarł do Klubu kontrakt podpisany przez młodego Duńczyka. Zarząd Unii Tarnów po wcześniejszych negocjacjach zaparafował kontrakt na sezon 2010.


Patrick Hougaard związał się z Unią Tarnów ŻSSA na kolejny rok. Utalentowany Duńczyk przesłał w czwartek do Klubu podpisany kontrakt. Zarząd Unii Tarnów reprezentowany przez Prezesa Bogdana Gurgula oraz Wiceprezesa Pawła Pawłowskiego złożył podpis pod umową na sezon 2010. Patrick Hougaard pierwszy swój kontrakt z Unią Tarnów podpisał pod koniec roku 2007. Patrick w sezonie 2009 uzyskał średnią 1,702 co dało mu trzecie miejsce wśród wszystkich juniorów startujących w DM 1 ligi żużlowej.

Związałem się z Unią Tarnów na kolejny sezon. Wychodzę z założenia, że warto zostać tam gdzie jest mi dobrze. Z Zarządem bardzo dobrze mi się współpracuje, to naprawdę kompetentni ludzie, zaś kibice są wspaniali. Mój klub w przyszłym sezonie powraca do Ekstraligi, dlatego chciałbym pomóc mu w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Dobrze wiem, że nie będzie to łatwe zadanie. Moje zdobyte dotąd doświadczenie wreszcie zaprocentuje i w przyszłym sezonie postaram dać z siebie jeszcze więcej – powiedział Patrick Hougaard.

Pierwsza "Ekstraligowa Jaskółka" podziękowała również swoim polskim sponsorom za okazaną pomoc w sezonie 2009.

Słowa podziękowania należą się również moim polskim sponsorom. Głównemu Partnerowi Azotom Tarnów, firmie Inter Kredyt, Ochronie Hektor, QNT, Roberta oraz Expedus Moto. Dzięki Państwa wsparciu nie osiągnąłbym dobrych wyników w minionym sezonie – dokończył młody Duńczyk.

Po negocjacjach podpisaliśmy kontrakt na sezon 2010 z Patrickiem Hougaardem. Tak jak zapowiadałem we wcześniejszych wypowiedziach chcemy zatrzymać cały zespół, a nawet go wzmocnić. Patrick jest pierwszym zawodnikiem, który odesłał do nas tak szybko podpisany kontrakt. Jestem przekonany, iż w Speedway Ekstralidze młody Duńczyk nawiąże równą walkę z każdym, nawet najbardziej wymagającym rywalem – powiedział Prezes Zarządu Bogdan Gurgul.


Info: ŻSSA Unia Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A