Nabór do Szkółki Brydża Sportowego
access_time 2009-09-07 09:46:12
Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności organizuje dla dzieci i młodzieży bezpłatne, nieobowiązkowe i pozalekcyjne zajęcia oraz turnieje w następujących placówkach oświatowych: I Liceum Ogólnokształcącym, Gimnazjum nr 2 i Szkole Podstawowej nr 18, a w nadchodzących tygodniach planuje rozpoczęcie zajęć w dwóch nowych: Szkole Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 11.

Multimedialne Prezentacje
Najpierw jednak aby zapoznać, zachęcić i przekonać potencjalnych adeptów w/w szkołach odbędą się pokazy multimedialne poświęcone bardzo prężnie się rozwijającemu młodzieżowemu brydżowi sportowemu w Tarnowie, na które już teraz serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli oraz samych zainteresowanych czyli dzieci i młodzież.

Grupy są organizowane we wrześniu w oparciu o:

-stopień zaawansowania dla

* początkujących UMT (SP nr 3 i 18 oraz GIM nr 2 i 11) - nowi
* średnio-zaawansowana TABU (SP nr 18 i GIM nr 2) - kontynuacja
* zaawansowana MPEC (I LO) - kontynuacja

-wiek uczestników dla

* młodzików do lat 15 (UMT/TABU) nowi i kontynuacja
* juniorów młodszych do lat 20 (MPEC) kontynuacja
* -55+ przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w MWSE nowi i kontynuacja

Brydż jest sportową szansą na wiele ciekawych, rozmaitych przygód. Zaangażowani mogą liczyć na dofinansowanie obozów, wyjazdy, turnieje i szkolenia.

Akademia przygotowuje także program dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku (osoby 55+). Sekcja Brydża Towarzyskiego wystartuje wraz z rozpoczęciem roku akademickiego. Zajęcia odbywać się będą w MWSE przy ul.Szerokiej.


Więcej na stronie Akademii: www.TABU.tarnow.pl

Komentarze...