Wizyta allegro w Tarnowie
access_time 2009-09-09 10:41:37
W najbliższą niedzielę, 13 września, do Tarnowa zawita Truck Allegro. To mobilne centrum edukacyjne, na które składają się 32 stanowiska komputerowe, profesjonalny system audio i wideo oraz satelitarny bezprzewodowy Internet. Truck Allegro zaparkuje przy CH ECHO (Carrefour) ul. Błonie 2.

Załoga Truck Allegro będzie do dyspozycji mieszkańców Tarnowa od godziny 12:00 do 17:00. Doradzi jak korzystać z największej polskiej platformy aukcyjnej Allegro oraz jak bezpiecznie kupować i sprzedawać w Internecie.

Ważnym punktem wizyty załogi Truck Allegro będzie specjalna aukcja „na żywo”, z której dochód zasili fundusz pomocy przy usuwaniu szkód po huraganie w Legnicy. Wśród licytowanych na aukcji przedmiotów znajdą się odtwarzacze MP3, kamery cyfrowe, namioty i piłki. Dotychczas, w Tychach, Jastrzębiu Zdroju i Chorzowie - miastach, które w ubiegły weekend odwiedził Truck Allegro, zebrano na ten cel około 1000 złotych.

Wizyta Truck Allegro to część akcji alleMIASTO 2009 obejmującej 17 polskich miast o liczbie mieszkańców od 90 do 130 tysięcy. Oprócz Tarnowa, do udziału w zabawie zaproszeni zostali także mieszkańcy Tychów, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Jastrzębia Zdroju, Słupska, Koszalina¸ Wałbrzycha, Elbląga, Grudziądza, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Włocławka i Płocka. Miasta rywalizują o Wielki Koncert Sylwestrowy, na którym na żywo wystąpią między innymi Kayah, Maria Sadowska i DJ Hugo oraz zespoły Sofa i Mosquitoo.

W rywalizacji, zaplanowanej na wrzesień i październik, wygra to miasto, którego mieszkańcy i firmy najwięcej zaoszczędzą kupując towary i usługi za pośrednictwem serwisu Allegro. Zwycięzcę akcji alleMIASTO poznamy w połowie listopada. Oszczędności mierzone są na podstawie różnicy w wartości transakcji zawieranych przez mieszkańców poszczególnych miast oraz średnich cen produktów w „zwykłych” sklepach. Wyniki rywalizacji można na bieżąco obserwować na stronie internetowej akcji pod adresem www.allemiasto.pl. Tam też można zamieszczać filmy wideo prezentujące najbardziej udane transakcje. Na uczestników akcji również czekają nagrody. Internauta, który zaprosi największą liczbę swoich znajomych do udziału w aukcjach otrzyma talon o wartości 30 tysięcy złotych na zakupy marzeń w serwisie Allegro.

Truck Allegro w ten weekend odwiedzi jeszcze Dąbrowę Górniczą (11 września, pl. Wolności) oraz Jaworzno (12 września, parking przed Halą Widowiskowo-Sportową na ul. Grunwaldzkiej 80), zaś w następny pojedzie do Kalisza (19 września, przy Rynku Głównym) i Opola (20 września, przy Rynku Głównym).

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A