Przegląd prasy
access_time 2009-09-14 14:41:10
Dzisiejszy przegląd dzienników lokalnych: Gazeta Krakowska oraz Dziennik Polski.


Dziennik Polski 14.09.2009

Dziennik pisze m.in. o wywrotce łodzi w kopalni w Bochni, która jest jedną z głównych atrakcji dla zwiedzających. Osoby na łodzi - 12 osób w wieku 18 lat - w wyniku wywrócenia łodzi znalazło się w niegłębokiej solance. Nikt nie doznał obrażeń. Przyczyną wypadku było niezachowanie ostrożności przez młodzież.
Gazeta zapowiada już dziś rycerską "imprezę" na Zamku w Dębnie, gdzie odbędzie się kolejny turniej "O Złoty Warkocz Tarłówny". Trzecia niedziela września upłynie pod znakiem pokazów kaskaderskich, inscenizacji, turniejów i pokazów. Turniej jak co roku przygotowuje Muzeum Okręgowe w Tarnowie i Dębińskie Centrum Kultury.

Gazeta Krakowska 14.09.2009

W dzisiejszym wydaniu Gazety Krakowskiej przeczytamy o niepokojącym problemie pijanych kierowców, który mimo wszystkich akcji apelów, nadal wydaje się narastać. W Tarnowie i regionie widać jak na dłoni, że problem występuje - praktycznie nie ma dnia bez zatrzymanego nietrzeźwego. Krakowska opisuje niedawny przypadek zatrzymania dwóch "nietrzeźwych" pod...komisariatem Policji. Nietrzeźwy kolega podwiózł nietrzeźwego, który chciał zbadać się alkomatem. Obaj zostali zatrzymani w izbie wytrzeźwień. Dodatkowo kierowca nie miał dokumentów samochodu ani prawa jazdy.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A