Animowany spot promuje Małopolskę
access_time 2009-08-12 14:43:46
Między 18 a 28 sierpnia 2009 roku w warszawskim metrze na multimedialnych nośnikach INFOSCREEN zostanie wyemitowany animowany spot reklamowy promujący Województwo Małopolskie. Emisja jest częścią nagrody w ramach konkursu „Złote Formaty 2009”, organizowanego przez Grupę Ströer podczas III edycji Festiwalu Promocji Miast i Regionów. Nagroda została przyznana za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii: kampania outdoorowa dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego za bilbord „Małopolska Na Zawsze”.

Animacja jest 15 sekundowym spotem, który w oryginalny sposób prezentuje istotne symbole Małopolski, kojarzące się z regionem i jego ofertą kulturalno-turystyczną. Na białym, nierozpraszającym widza tle odbiorca zapoznaje się z ciągiem przechodzących w siebie obrazów, które w krótkim czasie przedstawiają wizję bogatego w różnorodność obszaru Małopolski.

Kampania reklamowa na nośnikach INFOSCREEN przygotowywana była przez Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMWM we współpracy z artystą-grafikiem Ewą Natkaniec.

Kliknij TUTAJ, aby pobrać i obejrzeć animację

Nagroda przyznana w konkursie „Złote Formaty 2009” w dalszej części realizowana będzie w formie ogólnopolskiej kampanii outdoorowej, której ekspozycja przewidziana jest na początek grudnia 2009 roku.


Info: Urząd Województwa Małopolskiego

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A