Darmowa liga z Playarena.pl
access_time 2009-09-25 09:10:18
Własna drużyna, mecze rozgrywane na boiskach w Twoim mieście, aż wreszcie ogólnopolski finał na wrocławskim rynku. Niemożliwe? A jednak!

Portal playarena.pl umożliwia zorganizowanie rozgrywek sportowych w sieci i rozegranie ich w rzeczywistości. Dzięki niemu można znaleźć ludzi chętnych do gry w danym mieście i rozegrać spotkanie w dowolnym czasie na wybranym przez siebie boisku. Serwis działa jako pośrednik i dostarcza narzędzia niezbędne do skutecznej komunikacji. Aktualnie w ramach portalu funkcjonują dyscypliny takie jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka oraz piłka ręczna.

Niezależne Mistrzostwa Polski za darmo! Rozgrywki są całkowicie darmowe, a mistrzowie swoich miast mają szansę zagrać w ogólnopolskim finale we Wrocławiu. W ligach Playarena gra już blisko 2 000 drużyn, a grono zarejestrowanych zawodników przekroczyło już 21 000. Każde miasto w kraju może mieć np. swoją własną ligę piłkarską, która nie ma nic wspólnego z rozgrywkami PZPN. Z takiej możliwości skorzystały już miedzy innymi: Wrocław, Legnica, Nysa, Opole, Warszawa, Chorzów, Ruda Śląska, Katowice czy Pabianice.

Jak włączyć swoje miasto do gry? Wystarczy zarejestrować się w serwisie Playarena.pl, wybrać swoją dyscyplinę, założyć własną drużynę lub dołączyć do istniejącej i po prostu grać! Być może to właśnie Twój zespół zmierzy się z najlepszymi w przyszłym roku we Wrocławiu. Sezon 2009/2010 ruszył z początkiem września. Możesz dopisać drużynę do ligi w dowolnym momencie trwania rozgrywek.

Link do relacji z tegorocznych finałów Playarena CUP: http://www.youtube.com/watch?v=a9LsQe7Iteg


Info: playarena.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A