Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu sprawcy napadu
access_time 2009-09-25 12:05:25
Komenda Miejska Policji w Tarnowie zwraca się z prośbą o pomoc w ujęciu sprawcy napadu rabunkowego do którego doszło w dniu 23.09.09 r. o godz. 18.49 w sklepie ,,Żabka” mieszczącym się przy ul. Pułaskiego 5 w Tarnowie. Policja prezentuje zdjęcia i nagranie z monitoringu sklepowego.

Sprawcą napadu był mężczyzna w wieku ok. 25 lat wzrostu ok. 180 cm. szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, twarz pociągła bez zarostu, oczy ciemne, ubrany w granatowe dżinsy, koszulkę z krótkimi rękawami w poprzeczne pasy biało-czarno-granatowe, buty czarne sportowe, na głowie miał granatową czapkę z daszkiem z białym nadrukiem. Na plecach miał czarny, sportowy plecak z jasnym nadrukiem.

Ponadto ustalono, że bezpośrednio przed zdarzeniem w sklepie ,,Żabka” przebywała młoda kobieta, która prawdopodobnie mogła być świadkiem zdarzenia.

Dzięki monitoringowi zainstalowanemu w sklepie Policja dysponuje fotografią przestępcy.

W związku z powyższym Policja zwraca się z apelem o osobiste lub telefoniczne zgłoszenie się do KMP w Tarnowie ul. Traugutta 4 osób, które są w posiadaniu informacji na temat opisywanego zdarzenia oraz rozpoznały sprawcę na podstawie zamieszczonego zdjęcia.

Apelujemy również do kobiety, przebywającej w w/w sklepie bezpośrednio przed zdarzeniem o kontakt z KMP w Tarnowie.

Osoby mogąc przyczynić się do ustalenia sprawcy proszone są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Tarnowie tel. (014) 6281470 i (014) 6281215 w godz. od 7.30 do 15.30 lub z Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie tel. 997.

Osobom, które przyczynią się do ustalenia sprawcy Policja gwarantuje pełną anonimowość.

Materiał filmowy z napadu:lub POBIERZInfo i zdjęcia: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A