Potrącił dwie dziewczyny
access_time 2009-10-16 13:46:04
Do wypadku drogowego doszło wczoraj przed godz. 19.00 w Tarnowie. Kierujący Skodą Felicją, 28-letni mieszkaniec Woli Rzędzińskiej jadąc ul. Słowackiego potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 17-letnią mieszkankę Lusławic i 20-letnią mieszkankę miejscowości Kobyle.

Pierwsza z potrąconych dziewczyn doznała stłuczenia łokcia i kolana, druga urazu głowy. Obie poszkodowane trafiły do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

„Kryminalni” z komisariatu Tarnów - Zachód zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło późnym wieczorem na ul. Kwiatkowskiego w Tarnowie. Powracającą do domu 79-letnią mieszkankę miasta zaatakował młody mężczyzna. Szarpiąc kobietę za rękę wyrwał jej torebkę. Pokrzywdzona upadła na chodnik, w wyniku czego doznała zwichnięcia stawu barkowego. Utraciła dokumenty, klucze oraz zegarek. Czynności policjantów doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 19 letniego mieszkańca miasta. Prokuratora zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Policyjny patrol zatrzymał w Żabnie na ul. Kilińskiego samochód marki Polonez, którym poruszała się 37-letnia mieszkanka miasta. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miała ona ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, odpowie za prowadzenie pojazdu z stanie nietrzeźwości.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A