Tomasz Gollob NIE dla Tarnowa
access_time 2009-10-20 16:28:13
Niestety nie zobaczymy po raz kolejny najlepszego polskiego żużlowca z jaskółką na plastronie, Tomasz Gollob rozwiał wszelkie wątpliwości i nadal będzie reprezentował barwy Caelum Stali Gorzów.


W poniedziałek kapitan Stali podpisał aneks finansowy do dwuletniego kontraktu, który zawarł przed rokiem. W sezonie 2009 Gollob był liderem gorzowskiej drużyny. Osiągnął średnią biegową równą 2,244, co dało mu piąte miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników Ekstraligi.

- Byli już tacy, którzy widzieli Tomasza Golloba w Tarnowie, a ja chciałbym już teraz powiedzieć Państwu, że wicemistrz świata będzie w Gorzowie jeszcze minimum jeden sezon. Umowę już mieliśmy dawno podpisaną, a teraz podpiszemy do niej aneks - powiedział przed parafowaniem kontraktu Władysław Komarnicki, prezes gorzowskiego klubu.

- Gdybym nie był w drużynie, gdzie mam dobre warunki, to może wyników na arenie międzynarodowej by nie było, jednak pomoc prezesa oraz prezydenta jest w Gorzowie bardzo dla mnie ważna. Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i będę startował w Stali kolejny sezon - dodał Gollob.


Info: sportowytarnow.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A