Niewykorzystane sytuacje się mszczą (FOTO)
access_time 2009-11-30 11:00:13
Tarnowska Unia w rozegranym w sobotnie południe meczu sparingowym zremisowała z drużyną drugoligowego Kolejarza Stróże 2-2 (0-1).

UNIA Tarnów - Kolejarz Stróże 2-2 (0-1)

Bramki: 0-1 Jeżewski 10, 1-1 Kucharzyk 55, 2-1 Kroker 70, 2-2 Kozub 82

UNIA: Wilczyński - Węgrzyn, Tevin Suleiman Ojirogbe, Bartkowski, Pawlak - Kucharzyk, Kazik, Bomba - Drozdowicz, Bogacz, Nytko.

Na zmiany weszli: Pięta, Jamróg, Mikołajczyk, Furmański, Kroker, Marciniec.

W drużynie Kolejarza Stróże wystąpili między innymi: Florian, Księżyc, Cichy, Lipecki, Jeżewski, Kozub, Koulaty Thiam, Armatys, Drąg, Miśtak (wychowanek Unii Tarnów).

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do drużyny gości, czego dowodem było prowadzenie do przerwy 1-0. Piłkarze ze Stróż jeszcze kilka krotnie zagrażali bramce Wilczyńskiego jednak bez skutecznie.

Druga połowa to przebudzenie Jaskółek. Najpierw Kucharzyk straszłem zza pola karnego, doprowadził do remisu. Następnie po akcji lewą stroną boiska i podaniu Kamila Nytki piłka odbijając się jeszcze od obrońców trafiła pod nogi Krokera, który dobił futbolówkę. Unia prowadziła 2-1. Przez dobrych kilkanaście minut Jaskółki szturmowały bramkę Kolejarza niestety nieskutecznie i wtedy, jak mówi stare porzekadło "niewykorzystane sytuacje się mszczą" do remisu doprowadził Kozub.

Odnotować należy, iż trener Manelski w tym spotkaniu testował nigeryjskiego piłkarza Tevina Suleiman Ojirogbe(na zdjęciu), który gra na pozycji środkowego obrońcy.

Zdjęcia: Piotrek Głąb (pglab@tarnow.net.pl)

Info: ZKS Unia Tarnów/własne