Zbigniew Jakubek w MCK - Koncert w ramach ArtFest 2009
access_time 2009-12-11 14:03:31
Już jutro (11 grudnia, piątek) zapraszamy do Mościckiego Centrum Kultury na koncert Zbigniewa Jakubka. Wystąpi on razem ze znaną niemiecką gitarzystką Susan Weinert. Początek koncertu o godz. 18.30. Dwa dwuosobowe zaproszenia na koncert rozlosowane!

Zbigniew Jakubek przedstawia: Fusion Jazz: Funky Flow, P.M.Elektric Quartet, gwiazda wieczoru: Susan Weinert & Zbigniew Jakubek Urban Groove Ensemble. Funky Flow - zespół powstał w 2005 roku w Rzeszowie. Muzyka FF to fusion bazujący głownie muzyce jazzrockowej i funky.

P. M. Elektric Quartet - projekt uznanych tarnowskich muzyków, którzy odnaleźli wspólny mianownik odczuwania elektrycznego jazzu, wzbogaconego o rockową ekspresję i funk.

Susan Weinert & Zbigniew Jakubek Urban Groove Ensemble - tak brzmi nazwa nowego projektu z udziałem znanej i lubianej w Tarnowie niemieckiej gitarzystki Susan Weinert i jednego z czołowych polskich jazzmanów Zbigniewa Jakubka. Susan Weinert występowała w Tarnowie dwukrotnie rozkochując w swojej grze na gitarze tarnowskich melomanów.

Szczegóły: Duża Scena MCK (bilety: 25 zł, do nabycia w biurze Galerii, Rynek 9 II piętro oraz w MCK)Rozwiązanie konkursu!

Dwuosobowe zaproszenie otrzymują:

- Kinga Boryczko,
- Marta Bulanda.

Zwycięzcy zaproszenie mogą odebrać w kasie MCK. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy na koncert!


Info: Organizatorzy

Komentarze...