Doprowadził do śmiertelnego wypadku i uciekł z miejsca zdarzenia
access_time 2009-12-11 12:43:54
Wczoraj wieczorem na drodze K73 w Lisiej Górze, kierujący pojazdem Daf z naczepą, 48 letni mieszkaniec Wierzbicy jadąc w kierunku Lisiej Góry, został wyprzedzany przez samochód marki Audi koloru srebrnego, w wyniku czego kierujący Fiatem Seicento 21 letni mieszkaniec Tarnowa, nadjeżdżający z przeciwnego kierunku chcąc uniknąć zderzenia, został zmuszony do zjechania na pobocze, a następnie odbijając w lewo, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ciągnik siodłowy Daf. Kierujący Audi uciekł z miejsca zdarzenia.

Kierujący Fiatem i dwie pasażerki trafiły do szpitala. Jedna z nich, 71 letnia tarnowianka w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Kierowca i druga kobieta odnieśli urazy głowy. Badania wykazały, że obydwoje kierujący byli trzeźwi. Kierowca Audi zbiegł z miejsca zdarzenia.

Samochód Audi, który odjechał z miejsca zdarzenia i którego poszukuje Wydział Ruchu Drogowego KMP Tarnów prowadzący postępowanie w sprawie, posiadał charakterystyczną cechę - jasno niebieskie diody otaczające tylną tablicę rejestracyjną, umieszczone na narożach tablicy oraz na środku jej długości. Był to prawdopodobnie model Audi 80.

Prosimy ewentualnych świadków wypadku lub osoby, które posiadają informacje na ten temat o kontakt z Policją pod numerem 997.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...