Tragiczne w skutkach pożary
access_time 2009-12-15 09:16:03
Wczorajszej nocy doszło w regionie do dwóch tragicznych w skutkach pożarów. Jeden z nich miał miejsce na terenie ogródków działkowych przy ul. Kasali w Tarnowie, drugi z pożarów miał miejsce w bloku przy ul. Osiedle, w Niedomicach.

Wczoraj o godz. 21.30 na terenie ogródków działkowych przy ul. Kasali w Tarnowie, z nieustalonych jeszcze przyczyn zaistniał pożar jednej z altan. Podczas akcji gaśniczej w pogorzelisku ujawniono zwłoki kobiety. W wyniku pożaru przebywający na miejscu 50-letni mieszkaniec miasta uległ podtruciu dymem i trafił do szpitala, gdzie został przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem 2,16 promila. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn pożaru.

Dziś w nocy, po godz. 24.00, doszło także do pożaru piwnicy w bloku przy ul. Osiedle w Niedomicach. Podczas gaszenia ognia w jednym z boksów piwnicy ujawniono zwłoki 51-letniego mieszkańca bloku, który najprawdopodobniej w wyniku zaprószenia ognia uległ zaczadzeniu. Wykonane na miejscu czynności procesowe wstępnie wykluczyły, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Zwłoki denata zabezpieczono do badania sekcyjnego.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...