Warsztaty dziennikarskie: Tajemnice fotografii prasowej
access_time 2009-12-15 09:51:44
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Tarnowie prowadzony przez Fundację Kromka Chleba zaprasza wszystkich miłośników fotografii na otwarte spotkanie w ramach prowadzonych Warsztatów Dziennikarskich poświęcone Fotografii Prasowej. Gościem tarnowskich warsztatów będzie TOMASZ JAGODZIŃSKI - fotoreporter prasowy i doświadczony fotograf śledczy, od 10 lat współpracującym z najpopularniejszymi polskimi tytułami prasowymi, m.in. Newsweek, Polityka, Wprost, Fakt, Super Express, Przegląd Sportowy.

- Fotografia prasowa jest najcięższą odmianą fotografii, to nieustanna walka o to jedno najlepsze ujecie. Tutaj ważny jest refleks i szczęście , codziennie robi się coś innego, trzeba cały czas mieć "oczy dookoła głowy" i przede wszystkim myśleć. To nie tylko spotkania z gwiazdami, wielkimi wydarzeniami, które tworzą historię. To również ludzkie tragedie, których jesteśmy świadkami, wobec których trudno przejść obojętnie - bez względu na to, ile lat ogląda się świat przez celownik aparatu. - mówi Tomasz Jagodziński.

Spotkanie odbędzie się 18 grudnia (piątek), godz. 17:00, w siedzibie Uniwersytetu Trzeciego Wieku (Tarnów, Pl. Kazimierza Wielkiego 5 / I piętro).

WSTĘP WOLNY.


Info: Organizatorzy

Komentarze...