Wigilijna Zupa 2009!
access_time 2009-12-17 19:45:05
Pod hasłem "Nie wstydźmy się ofiarować pomocy i prosić o nią, kiedy będziemy jej kiedykolwiek potrzebować." już po raz 6. w Tarnowie odbędzie się Wigilijna Zupa organizowana przez Fundację Kromka Chleba.

Wigilijne spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 18 grudnia, od godz. 14.00, przy popularnym tarnowskim "Burku" pod siedzibą Urzędu Pracy.

- W tym roku po raz pierwszy opuszczamy Rynek, czyli reprezentacyjny salon Tarnowa i idziemy tam, gdzie trwa normalne codzienne, czasami bardzo trudne, życie - wyjaśnia Anna Czech z Fundacji Kromka Chleba.

Mówi Anna Czech:
lub ->POBIERZ


Fundacja przygotowała ponad 7 tysięcy porcji zupy grzybowej z łazankami. Jak mówią organizatorzy i kucharze, którzy od kilku dni przygotowują się do gotowania, wyjątkowy smak wigilijnej potrawy zapewnią niezwykłe przyprawy: "szczypta miłości, wzajemnego zrozumienia, tolerancji i wzajemnej współpracy".

Fundacja Kromka wraz ze sponsorami [restauracją Pasaż i piekarnią Ziarno organizuje w Tarnowie dwa razy w roku Świąteczną Zupę już od 2004 roku. Przed Świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Tarnowianie mają okazję do poznania wolontariuszy i podopiecznych Fundacji oraz wspólnego przedświątecznego spotkania, które trwale wpisało się kalendarz tarnowskich wydarzeń.


Info: Organizatorzy

Komentarze...