Bilety na O!płateczki Rockowe Wojtka Klicha wyprzedane
access_time 2009-12-17 14:09:41
Zwykle Rockowe Opłateczki, cieszyły się dużym zainteresowaniem, również tym razem publiczność nie zawiodła. W ciągu zaledwie w ciągu dwóch dni wszystkie bilety zostały wyprzedane (stan na 16.12.2009r.). Na pocieszenie spośród internautów, którzy wyrazili chęć otrzymywania NEEWSLETTERA TCK (więcej: www.tck.pl), w dn. 22.12.09 wylosowana zostanie osoba, która otrzyma dwuosobowe zaproszenie na ten koncert.

W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995r. w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu. Jak co roku i tym razem koncert będzie wzbogacony o nowe autorskie pastorałki Wojtka Klicha i jego gości.

Rockowe O!Płateczki to ziszczenie niepokornych marzeń Wojtka Klicha, który wymyślił sobie tę imprezę, datę i irracjonalną godzinę rozpoczęcia (bo któż o 1.30 w nocy odwiedza sale koncertowe?) i wszystko to od początku wypaliło! Od pierwszego koncertu O!płateczki stały się imprezą kultową, nie do powtórzenia i (jak okazało się po edycji w której nagrywaliśmy płytę koncertową w tarnowskim teatrze) nie do przeniesienia. Mam wrażenie jest to rodzaj opłatka dla naszego środowiska muzycznego i jego wiernych sympatyków, którzy zjeżdżają z najodleglejszych miejsc na tę jedną noc by być razem ze swoim rodzinami i z tą jedyną, niezwykłą rodziną muzyków i fanów starego dobrego rocka…
(Tomasz Kapturkiewicz)

W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w składzie:

Wojtek Klich- wokal, gitara
Jerzy „Kobra” Drobot- bas
Bartłomiej Rojek- perkusja
Magda „Ruda” Stalmach
oraz Goście.

Niezmiennie wyjątkowy koncert kolęd, będący ewenementem w skali kraju (a może i świata), rozpocznie się tradycyjnie w Wigilijną Noc, 25 grudnia 2009, godz. 1.30- Piwnice TCK, Tarnów- Rynek 5.


Info: Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...