Sylwestrowe kobiety
access_time 2009-12-31 10:36:24
Tarnowski Teatr im. L. Solskiego kontynuuje tradycję wieczorów sylwestrowych, które można spędzić oglądając przedstawienie. W tym roku widzowie będą mogli zobaczyć spektakl "Wszystko o kobietach". Rozpocznie się w czwartkowy wieczór o godz. 19.00. Po przedstawieniu lampka szampana dla wszystkich uczestników.

W poprzednim roku był komplet na sali, w tym roku zapewne będzie podobnie - twierdzi Rafał Balawejder, z-ca dyrektora Tarnowskiego Teatru. To propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą w dobrym towarzystwie, dobrej zabawy, ponieważ to możemy zagwarantować z cała pewnością.

Sprzedaż i rezerwacja biletów - w cenie 30 zł - w Biurze Organizacji Widowni w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 24 tel. kom. 668 008 904, tel.(14) 699 12 53, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Z recenzji:

"Jeśli ktoś uważa, że kobiety to słodkie aniołki nie zdolne do wyrafinowanej złośliwości i zaskakująco silnej nienawiści, ten koniecznie powinien wybrać się do Teatru Solskiego na "Wszystko o kobietach". Miro Gavran z wyczuciem zagłębia się w strefę kobiecej duszy, gdzie emocje są gęste, intrygujące swą obezwładniającą siłą, a przy tym skomplikowane i niejednoznaczne. "Wszystko o kobietach" to kawał rzetelnego teatru: za cenę jednego biletu można się szczerze pośmiać i autentycznie wzruszyć; ów nieczęsty melanż emocji podany jest przy tym z dużym smakiem, wdziękiem i inteligencją." - AS.

"Wszystko o kobietach" Miro Gavran - Przekład Anna Tuszyńska
Reżyseria: Krzysztof Prus
Scenografia: Marek Mikulski
Obsada: Marta Marianna Gortych (Magda, Krysia, Janka, Mimi, Rozalia), Anna Lenczewska (Anita, Hania, Nina, Binia, Matylda),Ana Nowicka (Jolka, Ola, Maria, Dzidzia, Luiza)


Info i zdjęcie: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A