Sukcesy bokserów PM Tiger-Tarnów
access_time 2010-03-25 09:50:30
Podczas rozgrywanych od wtorku do niedzieli w Strzegomiu 81 Mistrzostw Polski Seniorów w boksie Łukasz Pis (60 kg) wywalczył brązowy medal. Natomiast w sobotę odbył się kolejny turniej "Bokserska Sobota w Krakowie", na którym również wystąpili zawodnicy PM Tiger-Tarnów.

W ćwierćfinale Łukasz Pis pokonał 6:1 Michała Skrzyniarza Sako Gdańsk. W półfinale trafił na czterokrotnego mistrza Polski,reprezentanta kraju Michała Chudeckiego z P.K.B.Poznań przegrywając po wyrównanej walce 1:3 i zdobył brązowy medal jeden z dwóch dla Małopolski.

Jak się później okazało Chudecki w finale zdobył złoty medal Mistrzostw Polski pokonując 5:2 Damiana Wrzesińskiego z Poznania.

W mistrzostwach Polski Seniorów zadebiutowało także dwóch zawodników P.M Tiger Tarnów, Piotr Czwórnóg i Dawid Gajowski, niestety nie udało im się wygrać żadnej walki.

w sobotę odbył się kolejny turniej "Bokserska Sobota w Krakowie", na którym również wystąpili zawodnicy PM Tiger-Tarnów.

Kolejny raz dużą niespodziankę sprawił Kadet (54 kg) Krystian Raczek pokonując przez RSC w pierwszej rundzie kadrowicza Szymona Domonia z Wisły Kraków.

Kolejny zawodnik klubu Tiger-Tarnów Jakub Kania także wygrał przez RSC w pierwszej rundzie pokonując Galicarka z Tomex Kraków .

Również przez RSC w pierwszej rundzie wygrał Dariusz Rabenda z Czaplą zawodnikiem Boxing Kraków.

Damian Kiwior zremisował z kadrowiczem Milanem Sobczykiem z Super Fighter Nowy Sącz.

Piotr Czwórnóg wygrał na punkty z Sową Stalowa Wola.

Swoje walki przegrali Konrad Kucajda oraz Marcin Kozioł.

Sylwia Warzyca, która przygotowuje się do Mistrzostw Polski Kobiet w Grudziądzu stoczyła walkę sparingową z doświadczoną i dużo cięższą Patrycją Nalepą z Wisły Kraków.

Artur Majewski i Rajmund Rabenda nie walczyli z powodu braku przeciwnika w ich kategorii wagowej.

Info i zdjęcie: PM Tiger-Tarnów