Radny i żużlowiec zapowiada czynny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy
access_time 2010-01-06 17:56:41
Radny i żużlowiec Robert Wardzała zapowiedział swój udział w zbliżającej się kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W związku ze zbliżającą się kolejną edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny Robert Wardzała włączy się w tę akcję. „Podstawowy powód to przekonanie, że tego typu inicjatywy warto popierać traktując je jako okazję do zwrócenia uwagi na tak poważny problem społeczny jakim jest stan służby zdrowia w Polsce. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wszelkie charytatywne akcje uwrażliwiają nas wszystkich na problemy innych i zmuszają nas do zwrócenia choćby przez chwilę uwagi na innych.” - mówi Robert Wardzała.

„Byłbym niezmiernie rad, gdyby mój udział jako radnego Rady Miejskiej w Tarnowie i sportowca, przyczynił się choć trochę do zwiększenia zainteresowania tą akcją ze strony mieszkańców. Jestem przekonany, że warto zaangażować się w tę inicjatywę, bo z jej efektów korzystamy przecież wszyscy.” - zapowiada Radny.

Rober Wardzała będzie zachęcał tarnowian do aktywnego udziału w tegorocznej edycji WOŚP. „W tym roku na licytację przekazuję kompletne tylne koło motocykla żużlowego na którym z Unią Tarnów zdobywałem złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski oraz złote gogle żużlowe w których jeździłem zdobywając wspólnie z drużyną złote medale dla Tarnowa.” Złote koło będzie można nabyć podczas licytacji WOŚP na antenie Radia RDN Małopolska w poniedziałek 11 stycznia od 9:00 do 15:00, natomiast złote gogle będą licytowane w Małopolskiej Telewizji Kablowej w niedziele 10 stycznia od 17:00 do 21:00.

Oprócz tego przez całą niedzielę Radny zamierza czynnie wspierać tarnowski Finał WOŚP:

1. Od 9:00 – 13:00 na pl. Sobieskiego podczas Żurku z Radiem RDN Małopolska jako wolontariusz.
2. O 14:00 otwierając Koncert Plenerowy WOŚP na scenie przy ul. Brodzińskiego (cześć przeznaczona dla dzieci).
3. Od 16:00 w tarnowskim Klubie „Przepraszam” podczas koncertów charytatywnych.
4. O 20:00 podsumowując Koncert Plenerowy WOŚP oraz cały tarnowski Finał WOŚP na scenie przy ul. Brodzińskiego , który zakończymy jak co roku „Światełkiem do Nieba”.

Komentarze...