Akademicy z Tarnowa wygrali turniej
access_time 2010-01-18 13:43:52
Wczoraj odbył się Finał Mistrzostw Małopolskiej Ligi Akademickiej Futsalu. Z kilkoma wychowankami Unii Tarnów w składzie wystąpił w nim AZS PWSZ Tarnów. Awansował do kolejnego szczebla rozgrywek, gdzie zmierzą się drużyny z woj. małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Turniej odbędzie się w dniach od 1 do 3 Lutego 2010 r.


Wyniki tarnowian:
PWSZ Tarnów - Politechnika Krakowska 4-4
(Marciniec, Ocłoń, Miśtak, Ocłoń)

PWSZ Tarnów - AGH Krakow 4-3
(Marciniec, Ocłoń, Ocłoń, Witek)

PWSZ Tarnów - Uniwersytet Ekonomiczny Krakow 4-1
(Marciniec, Węgrzyn, Ocłoń, Mikrut)

PWSZ Tarnow - PWSZ Nowy Sacz 4-1
(Wegrzyn, Marciniec, Wegrzyn, Ocłoń)

Skład: Tomasz Mikrut, Łukasz Kwaśniak, Paweł Węgrzyn, Jordan Ocłoń, Patryk Marciniec, Robert Witek, Dawid Goliński, Łukasz Jamróg, Ignacy Ligara, Dariusz Barwacz, Mateusz Miśtak, Mateusz Soja, Marcin Białas. Opiekun: Mgr Krzysztof Tomalski.

Warte podkreślenia jest również to, że na 13 piłkarzy reprezentujących Tarnów w rozgrywkach Akademickiej Ligi Futsalu, aż 7 to zawodnicy Unii Tarnów. Najwięcej bramek w drużynie akademików z Tarnowa zdobyli również zawodnicy Jaskółek - Jordan Ocłoń trafił do bramki 6 razy, a Patryk Marciniec 4. To kolejny dowód na to, że warto pomóc tym młodym piłkarzom, którzy z powodzeniem rywalizują także w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej, w barwach najlepszej drużyny z naszego miasta.


Info: ZKS Unia Tarnów

Komentarze...