Stanisław Kubala laureatem „Dukata Tarnowskiego”
access_time 2010-01-19 13:06:31
Długoletni trener piłki ręcznej w Tarnowie, działacz sportowy i nauczyciel został uhonorowany prestiżową nagrodą przyznawaną postaciom wybitnym i zasłużonym dla miasta.

Proszę o przyjęcie „Dukata Tarnowskiego” jako wyrazu podziękowań za wieloletnią pracę i poświęcenie na rzecz rozwoju piłki ręcznej. Wyróżnienie to, jest nadawane w wyjątkowym czasie dla Pana, gdyż w tym roku kończy Pan 70 lat i obchodzi piękny jubileusz pracy zawodowej – czytamy w liście gratulacyjnym wystosowanym przez prezydenta Tarnowa.

Stanisław Kubala - „trener legenda”, znany chyba wszystkim miłośnikom piłki ręcznej w Tarnowie, w swej karierze zawodowej pracował z zawodnikami Tarnovii, MKS Pałac Młodzieży oraz Unii Tarnów. Trenował drużyny odnoszące sukcesy na różnych szczeblach i w różnych kategoriach wiekowych – od młodzieżowych, aż po seniorskie.

Dzięki zaangażowaniu w rozwój tarnowskiego, małopolskiego i narodowego sportu, uważany jest za wielki autorytet w środowisku trenerskim. Obecnie zasłużony tarnowianin szkoli juniorów i młodzików w Międzyszkolnym Klubie Sportowym Pałac Młodzieży.

Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy jeszcze wielu lat owocnej pracy na rzecz sportu w naszym mieście.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A