Ania Maywald w Tarnowskim Centrum Kultury - 5 lutego - Rozwiązanie konkursu!
access_time 2010-02-04 13:23:28
5 lutego o godz. 19:00 zapraszamy do Piwnic TCK na koncert tarnowskiej wokalistki ANI MAYWALD. Artystka zaśpiewa swoje kompozycje, które są połączeniem wielu stylistyk, które stały się inspiracją dla niej oraz aranżerów, a są to soul, r&b, blues, funk, jazz, reggae i dub. Konkurs rozwiązany - zaproszenie rozlosowane!

Ania Maywald - tarnowska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, od kilku lat żyjąca i tworząca w Krakowie. Na koncie ma udział w ścisłym finale pierwszego wydania internetowego festiwalu Vena 2005, gdzie wystąpiła na czele zespołu So/Oh z piosenką „Keep Breathin'” i zajęła 6. miejsce, wyprzedzając tym samym Justynę Steczkowską i Braci. Kolejny rok przyniósł jej następne wyróżnienie w postaci 9. miejsca na tymże festiwalu. Tym razem wystąpiła już jako Ania Maywald i wraz z zespołem zagrała konkursowy utwór „Crap Music” w łódzkiej Manufakturze. Dotychczas występowała w Teatrze Rozmaitości, Hard Rock Cafe oraz Klubie Platinium w Warszawie, Brała udział i warsztatach organizowanych przez Coke Fresh Noise Music Festiwal w 2008 roku. Rok później wystąpiła na festiwalu SoulAnd organizowanym przez Olgę Woźniak, frontmankę i wokalistkę zespołu NuSoulCity.

Obecnie Ania z zespołem pracuje nad nowym materiałem, który nie jest jeszcze dostępny na myspace, ale za to będzie można go usłyszec na koncertach. Ciekawostką jest też fakt, że podczas koncertu Ania zaśpiewa jedną swoją kompozycję w języku polskim.

Ani towarzyszą: Wojtek Fedkowicz (perkusja), Jacek Fedkowicz (bas), Maciek Mąka (gitara), Artur Michalski (instr. klawiszowe), Bartek Magdoń (realizacja dźwięku).

Bilety na koncert w cenie 15 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5.Rozwiązanie konkursu!

Wśród nadesłanych zgłoszeń wylosowaliśmy osobę, która otrzymuje dwuosobowe zaproszenie na jutrzejszy koncert.

Zaproszenie otrzymuje:

- Leszek Kumor.

Zwycięzca dostanie dodatkowo potwierdzenie w postaci wiadomości e-mail wraz ze szczegółami dotyczącymi odbioru biletu.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy na koncert!


Info: Tarnowskie Centrum Kultury

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A