Przegląd prasy lokalnej
access_time 2010-02-26 15:53:21
Przegląd prasy lokalnej - o czym pisze Dziennik Polski oraz Gazeta Krakowska.


Dziennik Polski 26.02.2010 r.

Dziennik pisze w dzisiejszym wydaniu m.in. o przygotowaniach tarnowskich "Jaskółek" do sezonu żużlowego. Oprócz przygotowań zespołu, zmienia się także Stadion Miejski w Tarnowie, na którym tarnowscy żużlowcy goszczą przeciwników. Kilku zawodników ma wyjechać na treningi do Chorwacji. Jak pisze Dziennik, przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych tarnowski zespół ma w planach rozegranie co najmniej czterech meczów kontrolnych.
W Dzienniku znajdziemy też wywiad z Tomaszem Kapturkiewiczem, dyrektorem Tarnowskiego Centrum Kultury. Wywiad dotyczy powstania Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych oraz szans Tarnowa na modernizację kina i możliwość oglądania filmów w technologii 3D. Na razie nie ma jeszcze terminu, kiedy to w tarnowskim "Marzeniu" pojawi się projektor cyfrowy i zmieni się wygląd sali.

Gazeta Krakowska 26.02.2010 r.

Jak informuje tarnowski dodatek do Gazety Krakowskiej, straż jest w pełni przygotowana na możliwość wiosennej powodzi - stan rzek jest monitorowany i zatory lodowe są na bieżąco usuwane. Dodatkowo zgromadzono odpowiednią ilość worków z piaskiem. Pojawiły się również w wyposażeniu straży worki specjalnego typu, samoczynnie wchłaniające wodę, działające na zasadzie gąbki.
Krakowska porusza też temat, którzy znają już wszyscy mieszkańcy miasta - chodzi tutaj o dziury i uszkodzone nawierzchnie. Ekipy Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich pracowały podobno w tym tygodniu na dwie zmiany - informuje gazeta.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A