Dariusz Sęk przed Galą Boksu Zawodowego - Wywiad(VIDEO)
access_time 2010-03-03 12:11:22
Już w sobotę 6 marca w katowickim Spodku na Gali Boksu Zawodowego "Diamond Boxing Night" wystąpi zawodnik klubu Pałac Młodzieży Tiger-Tarnów Dariusz Sęk.


Walką wieczoru katowickiej gali będzie pojedynek Mateusza Masternaka (17-0, 12 KO), który zawalczy w obronie pasa młodzieżowego mistrza świata WBC kategorii junior ciężkiej z Tunezyjczykiem Faiselem Ibnelem Arramim (11-1, 8 KO).

Podczas tej samej gali walczyć będą również: Wojciech Bartnik, Maciej Zegan, Aleksy Kuziemski, Łukasz Maciec i Mariusz Cendrowski. Transmisję przeprowadzi Polsat oraz Polsat Sport, początek transmisji o godz. 18:50 na Polsat Sport.

Do walki Darek przygotowuje się wraz z grupą O'chikara Gmitruk Team na zgrupowaniu w Lublinie, gdzie trenują pod okiem trenera Andrzeja Gmitruka.

Ostatni tydzień Sęku trenować będzie w rodzinnym Tarnowie z trenerem Januszem Czubanem oraz pięściarzami klubu Pałac Młodzieży Tiger-Tarnów.
Po gali w Katowicach Darek nie będzie miał wiele czasu na odpoczynek, ponieważ 2 tygodnie po gali w Katowicach tj. 20 marca planowana jest kolejna walka, tym razem w Dzierżoniowie. W tym roku naszego pięściarza czeka co najmniej 8 walk zawodowych.

Video dzięki uprzejmości: www.bokser.orgWywiad z Dariuszem Sękiem
Info: Grzegorz Rutkowski

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A