Kana Press, czyli projekt dziennikarski KCEM Kana
access_time 2010-02-11 18:24:09
Szukasz ciekawego zajęcia? Lubisz pisać i tworzyć teksty? Interesujesz się mediami i dziennikarstwem? Szkoła Reportera Kana czeka na Ciebie. To przestrzeń realizacji i kreatywnej twórczości. Poznaj warsztat pracy dziennikarza, historię mediów, podnieś swoje umiejętności i naucz się pisania perswazyjnych tekstów reklamowych!

Kana Press to platforma twórczych możliwości w obrębie, której powstała Szkoła Reportera. Jest to kreatywna przestrzeń przeznaczona dla tych wszystkich, którzy lubią pisać, interesują się działalnością radia, telewizji a także reklamą. Cykl zajęć obejmował będzie wiadomości z zakresu dziennikarstwa i mediów. Oprócz wiedzy teoretycznej słuchacze będą mogli samodzielnie tworzyć różnorodne projekty a także uczestniczyć w zajęciach treningu interpersonalnego. Szkoła Reportera to miejsce twórczej pracy w obrębie szeroko rozumianego tekstu. To szansa na podniesienie swoich kwalifikacji, szansa na rozwój i możliwość spotkania ciekawych ludzi.

Udział w Szkole Reportera jest bezpłatny. Przeznaczony jest dla wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także dla studentów.

Zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie Centrum od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00- 16.00.

Szczegółowe informacje na naszej internetowej: www.kana.pl


Info: KCEM Kana

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A