Unia remisuje z Czarnymi Jasło, kolejna bramka Ślęczki
access_time 2010-02-16 12:49:23
Osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników Unia Tarnów, zremisowała z drużyną Czarnych Jasło 2-2 w swoim trzecim meczu sparingowym.

UNIA Tarnów - Czarni Jasło 2-2 (2-2)
Bramki: 1-0 Ślęczka 5, 1-1 Munia 7, 1-2 Majewski 18, 2-2 Kroker 40.

UNIA: Pięta - Jamróg, Mikołajczyk, Furmański, Węgrzyn (C) - Kucharzyk (60 Radliński), Ślęzak (60 Piszczek), Oijrogbe (60 Ocłoń), Witek - Ślęczka (60 Nytko), Kroker (60 Drozdowicz)

W meczu z Czarnymi trener Marcin Manelski dał szansę gry młodym zawodnikom - juniorom, którzy mają zasilić drużynę seniorów w rozgrywkach trzeciej ligi. W zespole Jaskółek zadebiutował wychowanek tarnowskiej Unii Radosław Piszczek, a kolejną bramkę w przygotowaniach do rundy zdobył Mateusz Ślęczka.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia tarnowian, którzy zdobyli bramkę już w 5 minucie spotkania. Pomocnik Jaskółek Marcin Kucharzyk - otrzymał podanie z lewej strony od Roberta Witka - trafił w słupek, a piłkę do bramki skierował Mateusz Ślęczka. Tarnowianie nie cieszyli się długo z prowadzenia w meczu, bowiem już 2 minuty później prostopadłe podanie otrzymał Munia i pokonał bramkarza Jaskółek. Mimo dobrej i ambitnej gry tarnowian i kolejnych marnowanych sytuacji przez młode Jaskółki, to goście w 18 minucie spotkania strzelili drugą bramkę i wyszli na prowadzenie 1-2. Wynik spotkania ustalony został jeszcze przed przed przerwą, kiedy to w 40 minucie spotkania Adrian Kroker, otrzymał podanie od Marcina Kucharzyka, wygrał pojedynek z obrońcą Czarnych i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości zdobył drugą bramkę dla Jaskółek.

Kolejne spotkanie Unia Tarnów rozegra już w najbliższą środę. Przeciwnikiem Jaskółek będzie BKS Bochnia, a spotkanie rozegrane zostanie w Krakowie o godzinie 19:00.

Info: ZKS Unia Tarnów