Śmiertelny wypadek w Szerzynach - kobieta zmarła w drodze do szpitala
access_time 2010-06-02 13:07:03
W Szerzynach kierująca Fiatem, 35-letnia miejscowa jadąc drogą K1387 w kierunku Ołpin na łuku drogi w lewo, na śliskiej, mokrej nawierzchni utraciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w jadącego prawidłowo Mercedesa Benz z naczepą. W wyniku poniesionych obrażeń, podczas transportu karetką do szpitala kobieta zmarła.

Kierujący Mercedesem 38-letni mieszkaniec Racławic nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Pozostałe informacje:

W Bogumiłowicach na szlaku kolejowym Tarnów-Kraków nieznani sprawcy ukradli z trakcji 4 miedziane linki odcinając je niezidentyfikowanym narzędziem. Na chwilę obecną starty nie są znane. W wyniku czynności podjętych przez policjantów z komisariatu Tarnów Zachód zatrzymano 25, 21 i 18-letnich miejscowych podejrzewanych o ten czyn. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Tarnowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Tarnowa zajmujących się sprzedażą narkotyków. 21-latek i jego o 2 lata młodszy brat przez półtora roku – od jesieni 2008 roku do kwietnia 2010 roku rozprowadzali wśród znajomych marihuanę, czyniąc z procederu źródło dochodu. Obaj, w Prokuraturze Rejonowej w Tarnowie, która nadzoruje śledztwo w sprawie, usłyszeli zarzut udzielania marihuany o wartości co najmniej 10 tysięcy złotych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Objęci zostali policyjnym dozorem i poręczeniami majątkowymi. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A