Nowy teledysk Mango Collective ukończony (ZOBACZ WIDEO)
access_time 2011-01-08 21:20:45
Przedstawiamy nowy wideoklip tarnowskiego zespołu Mango Collective, który został nakręcony do utworu "Nie mam flow ft. Dj Żusto". Scenerią do teledysku są m.in. tarnowskie ulice.

W skład kolektywu wchodzi 7 osób. Grają szeroko pojęty Hip-Hop zmieszany z Jazzem, Funky, Soulem. Są laureatami m.in. konkursu muzycznego „Dolina Kreatywna” organizowanego przez TVP S.A. Realizacja teledysku – Roton Studio (www.roton.info).Mango Collective - posadzono w 2007 r. na plantacjach w Tarnowie. Po latach burzliwego dojrzewania w garażu, postanowiło zawitać do "sklepów" z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto ich skosztuje i będzie miał ochotę na więcej. Kluczowym składnikiem owoców ze względu na funkcję są nasiona, które służą do rozprzestrzeniania się roślin: patrz "skład". Jeśli owoce, to i gatunki: mango-hip-hop, mango-soul, mango-jazz, mango-funk i wiele mango-innych. Są świeże, nie mają zamiaru się przeterminować. Bez wątpienia są jadalne, tak, więc zapraszamy do degustacji!

Supportowaliśmy:

  • Sofa
  • Afro Kolektyw
  • L.U.C.
  • Łąki Łan

Konkursy:
„Dolina Kreatywna” Warszawa, Telewizja Polska S.A. – finał, laureat (2009)
„III Wiosenny Przegląd Muzyków” Tarnów - Laureat (2009)
„Faza Festiwal”, Katowice – uczestnik (2009)
„II WPM” Tarnów - laureat i nagroda publiczności (2008)
„XXIV Przegląd Talentów Muzycznych” Tarnów – laureat i nagroda publiczności (2008)

Dj Żusto – Dj i producent muzyczny. Współpracował z takimi artystami jak Kaliber 44. WWO, Numer Raz, Decybel, Jahbestin, Nikłe Myśli, Abradab, Grubson. Jest autorem dwóch płyt, trzech wideoklipów i wielu produkcji znanych zespołów. Jest również zaangażowany w Fundację Spoko Dzieciak i pracuje z American Zulu Nation. Żusto stworzył label MAINTAIN promujący muzykę, taniec i graffiti. Jako Dj współpracował z Radiem RMF FM oraz RMF MAXXX. Nagradzany w wielu muzycznych festiwalach, jest właścicielem studia muzycznego / agencji interaktywnej ROYAL KAT (WWW.royalkat.pl)


Więcej informacji można znaleźć na profilach Mango Collective:
MySpace.com
Facebook.com
YouTube.com

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A