Wielki Casting zakończony - Gemini pokaże twarze!
access_time 2010-07-24 08:48:42
Gemini Park Tarnów zakończyło casting do kampanii reklamowej. Dwuetapowa rywalizacja wyłoniła trójkę zwycięzców. Twarzami Gemini zostali półtoraroczna Inga z Tarnowa, 26-letnia Sylwia z Tarnowa i 20-letni Mateusz z Zalasowej. Za nimi już profesjonalna sesja zdjęciowa w Warszawie.

- Chociaż to nie były wybory miss, tylko twarzy na billboardy, zainteresowanie było ogromne – mówi Tomasz Seremet z firmy marketingowej GOH przygotowującej otwarcie Gemini Park Tarnów i realizującej projekt „Zostań Gwiazdą Gemini”.

Casting na Twarz Gemini trwał od 30 czerwca do 8 lipca. W ciągu tych zaledwie ośmiu dni napłynęło ponad 200 zgłoszeń. Po wstępnej selekcji pozostało 150 kandydatów. Do ostatecznego boju komisja dopuściła 122 osoby. Finał rywalizacji odbył się w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Kandydaci podczas sesji fotograficznej pozowali w ustawieniu odpowiadającym przyszłej kampanii billboardowej. – Kluczowy był wygląd i umiejętność pracy z kamerą oraz fotografem. Uroda musiała być zbieżna z przyszłą linią kreatywną – wyjaśnia kulisy castingu Tomasz Seremet. – Kolejnym kryterium był wiek, modela i modelka powinni wyglądać na ok. 30 lat, natomiast dziecko nie powinno być starsze niż 8 lat. No i wszyscy musieli być mieszkańcami byłego województwa tarnowskiego.

W efekcie castingu wyłoniono 3 osoby: półtoraroczną Ingę, 26-letnią Sylwię i 20-letniego Mateusza.

Rodzice Ingi dowiedzieli się o castingu z billboardów. Tato – Łukasz wraz z małżonką Agnieszką, doszli zgodnie do wniosku, że będzie to świetna zabawa i pamiątka na przyszłość dla córki. Dlatego zdecydowali się wziąć udział w castingu.

Sylwia o castingu usłyszała w radiu. – To nie była łatwa decyzja. Namówili mnie znajomi. Jak już wysłałam zgłoszenie, pomyślałam, że warto spróbować, przecież nic nie tracę.

Mateusz dowiedział się z portalu. – Nidy wcześniej nie brałem udziału w takim castingu. Decyzję podjąłem bez większych nadziei na sukces. Pomyślałem sobie: zobaczymy. I udało się.

Miałam już okazję zobaczyć zdjęcia – mówi Kinga Witek Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sesji. Nie spodziewaliśmy się tak dobrych fotografii. Mała Inga zachwyciła wszystkich umiejętnością współpracy z aparatem, Sylwia i Mateusz zachowali się jak profesjonaliści. Uważam, że to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać.

Zwycięzcy otrzymali wynagrodzenie pieniężne. Pierwszą ich aktywnością była profesjonalna sesja zdjęciowa w Warszawie, poprowadzona przez znanego fotografa, Jacka Szewczyka. Laureaci będą przez rok Twarzami Gemini Park Tarnów. Ich wizerunek będzie wykorzystywany do kampanii billboardowych, w konferencjach prasowych, loteriach i konkursach organizowanych przez to największe tarnowskie centrum handlowe.

Wśród modeli najwięcej, bo aż 60%, było kobiet, z różnych grup wiekowych. Pozostali kandydaci rozłożyli się pół na pół: mężczyźni i dzieci. Najwięcej kandydatów było z Tarnowa. Zgłaszały się również osoby z Brzeska, Dąbrowy Tarnowskiej, Dębicy, Szczucina i Zalasowej. Wielką niespodzianką dla organizatorów była obecność paru osób z Krakowa czy Warszawy, których nie przyjęto z przyczyn formalnych, określonych regulaminem.


Info: Gemini Park Tarnów


Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A