U2 w trójwymiarze - w Kinie Marzenie już od 30 lipca
access_time 2010-07-28 13:45:20
Pierwszy w historii cyfrowy film 3D nagrany na żywo: U2 3D - jest wyjątkowym doświadczeniem kinematograficznym, w którym widzowie znajdują się w centrum pulsującego energią stadionu podczas koncertu jednego z najbardziej popularnych zespołów muzycznych na świecie. Od 30 lipca do 5 sierpnia film można oglądać na seansach o 13:15 oraz 20:30, w kinie „Marzenie”.

Pierwszy trójwymiarowy cyfrowy zapis koncertu, U2 3D, stanowi wyjątkowe doświadczenie filmowe, przenosi bowiem widzów na pulsujący energią stadion, gdzie daje swój koncert jedna z najpopularniejszych grup rockowych świata. Połączenie nowatorskiej techniki cyfrowej w technologii 3D i wielokanałowego zapisu dźwięku z ekscytującym przeżyciem koncertu U2 na żywo – filmowanego w Ameryce Południowej podczas ostatniego etapu trasy koncertowej „Vertigo” – daje głębokie doznanie, jakże odmienne od jakiegokolwiek wyprodukowanego wcześniej zapisu koncertu a nawet filmu trójwymiarowego. Wprowadzając widzów w nowy wymiar kreacji filmowej, U2 3D zabiera ich w niezwykłą podróż, której nigdy nie zapomną.

U2 3D - pierwszy cyfrowy i trójwymiarowy zapis koncertu z wykorzystaniem wielu kamer – jest kolejnym doświadczeniem zespołu w wykorzystywaniu technologii, dowodzącym przeczucia muzyków, że technologia cyfrowego obraz trójwymiarowego zapisu osiągnęła poziom umożliwiający właściwą jakość przekazu. Film wyznacza moment zrewolucjonizowania sposobu, w jaki dokonuje się rejestracji dokonań artystycznych. Dzięki połączeniu zaawansowanej techniki 3D i dźwięku na poziomie Surround 5.1 z wyjątkowo ekscytującym przeżyciem, jakim jest uczestniczenie w koncercie na żywo, U2 3D zaprasza widzów do niezwykłej filmowej podróży, stanowiącej krok milowy w porównaniu z tradycyjnymi metodami rejestracji koncertów, oferującej widowni namacalne uczucie faktycznego uczestniczenia w widowisku.

Reżyser Catherine Owens mówi: „Bono, godząc się na realizację U2 3D, chciał osiągnąć magiczny efekt”. Trzeba przyznać, że to zamierzenie zostało zrealizowane w 101 procentach. Widzowie kina „Marzenie” przekonają się o tym od 30 lipca do 5 sierpnia w trakcie seansów o 13:15 oraz 20:30.

Program (utwory zagrane na koncercie):

- Vertigo
- Beautiful Day
- New Year’s Day
- Sometimes You Can’t Make It On Your Own
- Love And Peace
- Sunday Bloody Sunday
- Bullet The Blue Sky
- Miss Sarajevo
- U.N. Declaration Of Human Rights
- Pride (In The Name Of Love)
- Where The Streets Have No Name
- One
Bisy:
- The Fly
- With Or Without You


Opracowano na podstawie informacji serwisu: www.arttechcinema.pl


Info: Kino Marzenie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A