Sukces tarnowskiej uczennicy na Open Hair Festival
access_time 2010-07-28 14:30:06
W niedzielę, 25 lipca, w Sieradzu odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine`a Cierplikowskiego. W jednej z konkurencji zwyciężyła Aleksandra Bodzioch, uczennica I klasy technikum w ZSTZ przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie.

Open Hair Festival to największe, poświęcone stylizacji fryzur wydarzenie w Polsce. Jak co roku, w konkursie tym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie. Tym razem spośród reprezentantów tej placówki największy sukces odniosła uczennica technikum z klasy I, Aleksandra Bodzioch. Startowała ona w konkurencji „Fryzura ślubna z długich włosów”. Pracę można było wykonać na żywym modelu lub na manekinie. Ola wykonała upięcie koka na modelce. Fryzura, makijaż, ubiór i biżuteria stworzyły piękną kompozycję w dobrym stylu. Jury konkursu doceniło kunsztowność pracy i nagrodziło uczennicę tarnowskiej szkoły pierwszym miejscem.

Konkurs Open Hair Festival organizowany jest na część wywodzącego się z Sieradza Antoniego „Antoine'a” Cierpilkowskiego - jednego z największych twórców trendów we fryzurach w XX wieku, nazywanego „królem fryzjerów i fryzjerem królów”.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A