Tarnowskie służby monitorują stan wód
access_time 2010-07-28 17:12:36
W związku z intensywnymi opadami deszczu i podniesieniem się stanu wód, decyzją Prezydenta Ryszarda Ścigały wprowadzono stały monitoring potoku Wątok i rzeki Białej oraz pobliskiego Dunajca. Obecnie sytuacja nie zagraża mieszkańcom Tarnowa, miejskie służby są jednak gotowe do działania w razie jej pogorszenia. Jeśli poziom wody w przepływających przez Tarnów rzekach znacząco wzrośnie, Urząd Miasta Tarnowa poinformuje o tym mieszkańców w sposób bezpośredni, za pomocą strony internetowej www.tarnow.pl oraz poprzez serwis SMS-owy.

Do mieszkańców terenów zalewowych zwracamy się z prośbą o obserwację stanu pobliskich cieków wodnych.

Aby zapisać się do serwisu SMS-owego „Anomalie pogodowe” należy wysłać na numer 500 749 808 SMS o treści +ANOMALIEPOGODOWE. Koszt wysłania SMS-a aktywującego zależy od oferty operatora komórkowego nadawcy. Po krótkiej chwili nadawca SMS otrzyma na komórkę potwierdzenie o poprawnym dopisaniu do kategorii tematycznej. Od tej chwili mieszkaniec będzie otrzymywał bezpłatne SMS-y informacyjne z Urzędu Miasta Tarnowa związane z tematyką kryzysową.

Aby wypisać się z danej grupy tematycznej należy wysłać na numer 500 749 808 SMS o treści - ANOMALIE POGODOWE. Po krótkiej chwili nadawca SMS otrzyma na komórkę potwierdzenie o poprawnym wypisaniu się z kategorii tematycznej. Zachęcamy do korzystania z tej formy komunikacji.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A